Niezapomniana przygoda – Terma Bania

Terma Bania w Białce Tatrzańskiej już od dłuższego czasu cieszy się ogromnym uznaniem wśród turystów. Znajdziemy tutaj nowoczesne baseny z termalną wodą o temperaturze 34 stopni Celsjusza, zewnętrzne zjeżdżalnie i sporo rozrywek dla całej rodziny. Czym cechuje się obiekt? Na jakie atrakcje postawić? Dlaczego warto odwiedzić to miejsce?

Wypoczynek dla całej rodziny

Terma Bania nie bez powodu jest uwielbiana przez wiele osób. W tym przypadku zaletą jest fakt, że wody w Białce Tatrzańskiej odznaczają się wysokimi właściwościami leczniczymi. Zawierają głównie składniki korzystnie oddziałujące na organizm ludzki – potas, siarczany, siarczki i krzemionkę. Wśród szerokich atrakcji można wybrać:

  • 14 niecek basenowych,
  • gejzery, armatki wodne,
  • jacuzzi,
  • zjeżdżalnie o długości łącznej na poziomie 300 metrów,
  • sztuczne fale itp.

Okazuje się, że każda z atrakcji działa bez względu na pogodę i temperaturę na zewnątrz. Dzięki temu Terma Bania jest dostępna przez cały rok, a my możemy oddać się szaleństwu z rodziną i przyjaciółmi.

Jakie bilety wybrać?

Osoby odwiedzające ten obiekt mogą wybrać kilka typów biletów. Postawić można na bilety promocyjne, Saunarium, Saunarium +Relaks, Strefę Zabawy lub Zabawę + Relaks. Nie zapominajmy o tym, że taka rozrywka jest doskonała dla całej rodziny, bez względu na wiek danych osób. Białka Tatrzańska oferuje sporo atrakcji, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależne strefy Zabawy. Relaksu i Saunarium pozwolą nam nabrać energii i chęci do doskonałej zabawy. Nawet najmłodsi użytkownicy znajdą tutaj sporą ilość atrakcji. Co ciekawe, łączna powierzchnia lustra wody w tym miejscu wynosi 2400 m2. W letnim okresie skorzystamy też ze specjalnej strefy.

Terma Bania znajdująca się w Białce Tatrzańskiej w każdym okresie przyciąga sporą ilość miłośników dobrej zabawy i relaksu. Baseny dają możliwość miłego spędzenia czasu w wodzie, a miłośnicy relaksu mogą też postawić na jacuzzi, sztuczne fale, czy gejzery. W tym obiekcie każdy znajdzie atrakcje dostosowane do swoich oczekiwań.